Сегодня в смт Іларіонове 24.04.2024

"Шахтар" відігрався в матчі з "Монако" й вийшов до Ліги чемпіонів

Донецький "Шахтар" у драматичному матчі зумів відігратися в матчі Ліги чемпіонів проти "Монако". Український клуб вийшов до Ліги чемпіонів.
Підопічні Роберто Де Дзербі катастрофічно почали поєдинок. "Монако" шаленим пресингом просто втискав "Шахтар" у газон харківського стадіону. Вже до перерви підопічні Ніко Ковача забезпечили собі комфортну перевагу 2:0. Обидва м'ячі забив Бен Йеддер.
Монегаски дивом не забили третій гол після грубої помилки Вітао.
Після перерви "Шахтар" перехопив ініціативу. Однак справжніх гольових моментів не було аж до 73-ої хвилини, коли Патрік, Траоре й Марлос розіграли дивовижну комбінацію, яка закінчилася точним ударом сивочолого бразильця.
За новими правилами було призначено додатковий час, який став зоряним для таланта гірників Михайла Мудрика. Спочатку він у карколомному підкаті перервав пас суперника, підвівся, здійснив ривок, вирвався на оперативний простір і віддавав під удар партнеру.
Однак вийшло краще аніж ми сподівалися. Рубен Агілар зрізав м'яч у власні ворота 2:2.
Від такого удару "Монако" не оговтався: 2:2 у харківській грі і 3:2 на користь "Шахтаря" за сумою двох матчів.

У паралельних поєдинках "Шериф" Юрія Вернидуба зіграв унічию 0:0 на виїзді із загребським "Динамо" й уперше в історії пробився в Лігу чемпіонів. Також там гратиме "Зальцбург", який знову переміг данський "Брондбю" 2:1.